Promocja!

Klipsy do falbany, skirtingu, obrusa na stół

Original price was: 5,99 zł.Current price is: 3,99 zł. (4,91  z VAT)

Na stanie

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 4,91  brutto
Czas dostawy:
1-5 dni roboczych
Szczegóły produktu

Cechy produktu:

  • Kolor: biały rzep
  • Rozmiar: pasuje do blatów o grubości 18-20mm
Pełny opis produktu

Delikatne i niemal niewidoczne klipsy do skirtingu to produkt, który powinna posiadać każda sala bankietowa, weselna, restauracja i hotel.

Falbana skirting jest nieodłącznym elementem każdego przyjęcia – pięknie ozdabia m.in. dodatkowe tzw. słodkie stoły.

Mocne tworzywo klipsa umożliwia w niemal niezauważalny sposób przymocować falbanę do stołu. Mocne rzepy sprawiają, że nawet przy dużym przyjęciu falbana nie zostanie przemieszczona ani – co gorsza – oberwana. Klipsy to idealne rozwiązanie, aby w niezauważalny sposób ozdobić stół, nie niszcząc go ani nie rysując blatu.

Klipsy wykonane są z mocnego tworzywa z przymocowaną jedna częścią rzepu. Zaleca się używanie min. 1 klipsa na każde 100 cm falbany czy innej ozdoby. Idealnie pasują do klasycznych stołów bankietowych o grubości blatu 18-20 mm. Na naszych stronach znajdą Państwo również falbanę skirting, do której klipsy idealnie pasują.

Mocowanie falbany to produkt który dość szybko zostaje wyprzedany, zachęcamy więc do możliwie szybkiego kontaktu i zamówienia, aby mieć pewność, że produkt jest jeszcze dostępny.

Na wiadomości mail odpisujemy bardzo szybko, więc warto również się z nami skontaktować także w pilnych sprawach. Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania i przyjmiemy Państwa zamówienie.