Markowe meble bankietowe – krzesła i stoły

 

Jesteśmy jednym z największych dystrybutorów markowych mebli bankietowych w Polsce. Posiadamy kilkunastoletnie doświadczenie oparte sumiennym dążeniem do wyrobienia sobie jak najlepszej marki – BANKIETOWO. Nasze meble produkowane są w jednej z najlepszych fabryk na świecie. Prowadzimy kontrole nad produkcją, gdyż najważniejsza jest dla nas jakość oraz zadowolenie klientów.
Meble bankietowe stają się nieodłącznym elementem wyposażenia każdego pomieszczenia. Nasze krzesła oraz pokrowce doskonale sprawdzą się w salach bankietowych czy konferencyjnych, stoły oraz stoliki idealnie spełnią swoją rolę dzięki szybkim składaniu w restauracjach oraz hotelach czy kawiarniach. Dodatkowo ozdoby takie jak kokardy oraz ozdobne pasy przyozdobią każdą imprezę okolicznościową taką jak wesele, chrzciny oraz komunia.
Naszą pełną ofertę znajdą Państwo w poszczególnych kategoriach do wyboru.
Oprócz współpracy z Polskimi podmiotami działamy również na rynkach europejskich:
– Węgry
– Niemcy
– Czechy
– Słowacja
– Litwa

Krzesła

Nasze krzesła produkowane są w jednej z najlepszych fabryk na świecie. Przed wysyłką do klienta każde z nich przechodzi odpowiednie i szczegółowe testy w zakresie jakości, jak również wytrzymałości. Oferowane przez naszą firmę produkty charakteryzują się bardzo mocnymi spawami, profesjonalnym opakowaniem, a także grubą gąbka poliuretanową, zapobiegającą odkształceniom. Niewątpliwym atutem jest również możliwość układania w pionie do 16 sztuk. Już dziś sprawdź naszą propozycje i wybierz produkty, które najlepiej sprawdzą się w Twoim domu, firmie, gabinecie, a także sali bankietowej lub konferencyjnej. Na wszystkie krzesła udzielamy 2-3 letniej Gwarancji.

granatowe krzesła bankietowe na sali konferencyjnej| krzesla-konferencyjne-bankietowo-39370879_300

Stoły

Chyba nikt nie wyobraża sobie uroczystości czy eventu bez poczęstunku. Niezależnie czy będzie to obiad, kawa czy kolacja, należy pamiętać o odpowiednim wyposażeniu wnętrza, aby zapewnić wygodę i komfort gościom. W tym celu proponujemy solidne i estetyczne stoły bankietowe oraz cateringowe. Charakteryzują się one wysoką jakością wykonania oraz atrakcyjnym wyglądem. Tradycyjny styl oraz poręczność w użytkowaniu sprawi, świetnie sprawdzą się w różnego rodzaju lokalach gastronomicznych czy firmach cateringowych. Każdy stół zbudowany jest na bazie wytrzymałego stelaża z różnych profili metalowych, pokrytych lakierem proszkowym.. Wszystkie stoły w bardzo łatwy sposób się składają.

Pięknie zastawiony stół| stoly-59404978

Pokrowce

Jest to idealny wybór dla tych, którzy cenią prostotę oraz funkcjonalność. Wśród wielu atutów proponowanych przez nas pokrowców wspomnieć można chociażby specjalne, wzmacniane końcówki, które zabezpieczają przed przetarciami, jak również solidny materiał, który nie wymaga prasowania. W ofercie naszej firmy znaleźć można szeroki wybór pokrowców, m.in. na: krzesła, stoły czy stoliki. Produkty te dostępne są przede wszystkim w kolorze białym i czarnym. Będą świetnym rozwiązaniem zarówno w przypadku imprez w restauracjach czy hotelach, jak i podczas eventów plenerowych. Oczywiście są one dopasowane wymiarami do oferowanych w naszym asortymencie krzeseł.

białe pokrowce na krzesła bankietowe i purpurowe wstęgi ozdobne| pokrowce-120542057_300