Wyświetlanie 1–12 z 31 wyników

Pokaż:

Krzesła weselne – krzesłowa elita

Krzesła weselne to prawdziwa krzesłowa elita. Eleganckie, stylowe i reprezentacyjne są nieodzownym elementem aranżacji sal bankietowych, balowych i weselnych, restauracji i urządzonych ze smakiem wnętrz hotelowych.

Sala bankietowa z krzesłami Chiavari

Niezastąpione podczas celebrowania wyjątkowych chwil – wesel, chrzcin, urodzin czy rocznic podkreślają wzniosły charakter wydarzeń. Świetnie sprawdzają się także w budynkach mieszkalnych. Stojąc dumnie w salonie i jadalni stanowią piękny, przyciągający uwagę element wnętrza.

Krzesła dla Pary Młodej

Szczególnie ważnym i podniosłym momentem w życiu każdego z nas jest dzień ślubu. To absolutnie podniosły i wyjątkowy czas, w którym naturalnie wszystko chcemy mieć dopięte na ostatni guzik. Ważnym elementem takiego dnia są specjalnie zdobione krzesła, na których Państwo Młodzi siadają w czasie samej ceremonii zaślubin. Szczególnie często Pary Młode wybierają w tym celu właśnie krzesła weselne lub bankietowe z naszej kolekcji. Dodatkowo ozdobione pokrowcami, kokardami lub po prostu kwiatami, doskonale pasują do uroczystego i podniosłego nastroju tego dnia.

Przyjęcia weselne tylko z pięknymi krzesłami

Piękne krzesło weselne nadaje każdej sali podniosły, wyjątkowo uroczysty klimat. To szczególnie ważne na przyjęciach weselnych.

Dzięki szerokiemu wyborowi modeli dostępnych na bankietowo.pl z powodzeniem znajdziesz te, które najlepiej wpiszą się w nastrój i uroczystą atmosferę, którą tworzy sala weselna.

Wygoda, trwałość, komfort przechowywania

Wszystkie krzesła weselne dostępne w sklepie bankietowo.pl wyróżniają się wysoką trwałością i komfortem użytkowania. Mocne, grube, trwałe ramy wykonane ze stali lub tworzyw sztucznych zapewniają maksymalną stabilność i odporność na uszkodzenia. Siedziska zapobiegają odkształceniom i są gwarancją wieloletniego użytkowania. Z powodzeniem znajdziesz krzesła weselne idealnie dostosowane do Twoich preferencji i kolorystyki wnętrza, w którym mają funkcjonować.

Pięknie wykończone krzesła weselne nie wymagają użycia pokrowców. Dzięki łatwości sztaplowania (możliwości złożenia krzeseł stos w celu przechowania) wygodnie przechowasz krzesła nawet na niewielkiej przestrzeni oraz komfortowo je przetransportujesz.

Akcesoria do krzeseł weselnych

W bankietowo.pl kupisz nie tylko eleganckie krzesła weselne, ale także dodatki niezbędne podczas organizacji imprez: ozdoby, obrusy i nakładki czy drobne dodatki takie jak klipsy, serwetki bankietowe, obręcze na serwetki czy łączniki do krzeseł, które pozwolą w szybki i prosty sposób połączyć krzesła w rzędy.

Rabaty dla nabywców hurtowych

Prowadzimy sprzedaż hurtową i detaliczną. Dostarczamy krzesła weselne osobom prywatnym, hurtowniom, właścicielom hoteli, sal bankietowych i weselnych. Przy większych zamówieniach oferujemy atrakcyjne warunki cenowe oraz specjalny dedykowany transport. Skontaktuj się z nami, aby zapytać o specjalną ofertę – przy większych zamówieniach możemy zaoferować rabat lub np. darmowy wózek do przewożenia krzeseł.

Szybka dostawa krzeseł weselnych

Większość naszych krzeseł weselnych jest dostępna w magazynie i gotowa do wysyłki w ciągu jednego dnia roboczego od momentu złożenia zamówienia. Kupując w bankietowo.pl, zyskasz gwarancję szybkiego (i bezpiecznego) dostarczenia. Skontaktuj się z nami i sprawdź warunki dostawy.

Kilkuletnia gwarancja na krzesła weselne

Każde krzesło weselne w asortymencie na bankietowo.pl podlega gwarancji. W zależności od modelu wynosi ona 2 lub 3 lata.

Przyjemna estetyka, eleganckie wzornictwo i najwyższy komfort – krzesła weselne dostępne na bankietowo.pl harmonijnie łączą wszystkie cechy idealnego siedziska, znakomicie równoważąc formę i funkcjonalność. Znane z trwałości, komfortu użytkowania i wysmakowanej stylistyki precyzyjnie odpowiadają na potrzeby najbardziej wymagających użytkowników.

Znane i cenione od lat wzbogacają przestrzenie sal balowych i weselnych w całej Polsce.