Wyświetlanie 1–12 z 16 wyników

Pokaż:

Krzesła składane w sklepie bankietowo.pl

Praktyczne, wytrzymałe i łatwe w przechowywaniu krzesła składane sprawdzą się wszędzie tam, gdzie potrzebujesz szybko zorganizować wiele miejsc siedzących, a po spotkaniu zmagazynować je w niewielkim pomieszczeniu. To nieodzowne wyposażenie przestrzeni eventowych, sal konferencyjnych czy imprez plenerowych. Bardzo przydają się również w domu i przydomowym ogródku.

Zarówno plastikowe, jak i drewniane krzesła składane zapewniają dużą wygodę dzięki specjalnemu wyprofilowaniu siedziska i/lub dodatkowej gąbce, obitej ekologiczną skórą. Dzięki prostej konstrukcji składają się jednym ruchem, umożliwiając błyskawiczne rozstawienie i późniejsze złożenie wielu miejsc siedzących w krótkim czasie. Łatwo je przy tym wyczyścić, a specjalne nóżki nie rysują podłóg, stabilizując krzesło podczas korzystania.

Składane krzesła weselne – idealne na ślub w nowoczesnym stylu

W ofercie sklepu bankietowo.pl znajdziesz też śliczne, białe krzesła weselne, które znakomicie sprawdzą się na nowoczesny, ogrodowy, plenerowy ślub!

Składane krzesła ślubne przygotowane do ceremonii w ogrodzie

To drewniane krzesła składane, wyposażone w wygodne siedzisko. Ślicznie się prezentują dzięki śnieżnobiałej kolorystyce i prostemu designowi z lekko zaokrąglonym oparciem. Łatwo można je dyskretnie dodatkowo przyozdobić. Podkreślą rangę ślubu, zaręczyn lub innych wydarzeń o podniosłym charakterze.

Krzesła składane do sal konferencyjnych

Organizujesz w firmie otwarte warsztaty lub konferencję na wiele osób i brakuje ci przestrzeni do przechowywania dużej ilości miejsc do siedzenia? Postaw na krzesła składane w wersji biurowej, które po złożeniu mają grubość zaledwie kilku centymetrów, umożliwiając magazynowanie wielu krzeseł na małej powierzchni.

Błyskawicznie się rozkładają, są poręczne i lekkie w przenoszeniu, dzięki czemu rozstawienie jednego krzesła zajmuje kilka sekund. Z ich pomocą możesz stworzyć dowolne ustawienie (teatralne, kameralne, w podkowę) w bardzo krótkim czasie i równie szybko je przearanżować, w razie potrzeby.

Pomimo lekkiej konstrukcji i niedużych gabarytów, oferowane przez nas krzesła składane zapewniają wygodę dzięki antypoślizgowym nakładkom stabilizującym je na podłożu i optymalnemu wyprofilowaniu (opcjonalnie obiciu dodatkową gąbką), dla większego komfortu siedzenia, nawet przez wiele godzin.

Wygodne krzesła na duże eventy

Wygodne i trwałe składane krzesła to niezbędny element największych eventów, gromadzących setki ludzi. Wykłady znanych osób, koncerty, przedstawienia – tu każde miejsce jest na wagę złota, a ilość zaplanowanych gości może się nagle powiększyć, gdy dołączają w ostatniej chwili. Warto się dobrze przygotować na tego typu wydarzenia, organizując zawczasu odpowiednią ilość miejsc siedzących. Krzesła składane sprawdzą się tu znakomicie, oferując mnóstwo wygodnych siedzisk, tworzonych w krótkim czasie.

Po skończonej imprezie można je równie szybko złożyć i wykorzystać przestrzeń eventową na inne wydarzenia, które potrzebują dużej ilości wolnej powierzchni (np. kurs tańca, dyskoteka czy innego rodzaju performance).

Składane krzesła cateringowe – idealne na imprezy plenerowe

Deszcz lubi nas czasem zaskoczyć nawet podczas najlepszej imprezy plenerowej. Jednak naszym krzesłom niestraszne żadne warunki pogodowe!

W bankietowo.pl oferujemy składane krzesła cateringowe, zaprojektowane z myślą o przyjęciach w ogrodzie. Mają stabilną konstrukcję, zapewnianą przez metalowy stelaż, wygodny uchwyt do przenoszenia i nic im nie będzie, nawet jeśli czasem zmokną. Składane krzesła cateringowe można również bardzo łatwo przechowywać nawet na niewielkiej powierzchni.

Składane krzesła do przydomowego ogrodu

Piękna pogoda aż się prosi o imprezę w ogrodzie? Weekendowy obiad, letni wieczór, wakacyjne odwiedziny przyjaciół, impeza na działce – jeśli dysponujesz ogrodem, warto z niego korzystać podczas takich okazji, a swoich gości posadzisz na wygodnych krzesłach!

Kilka lub kilkanaście sztuk złożonych krzeseł bez problemu zmieści się w garażu, szopie lub dowolnym, zadaszonym pomieszczeniu, a gdy przyjadą goście, będziesz dysponować odpowiednią ilością miejsc, nawet wtedy, gdy zjawią się niespodziewanie!

Dodatkowe miejsca do uroczystego obiadu

Często powierzchnia mieszkania uniemożliwia trzymanie w nim na stałe wielu krzeseł. Poza tym na co dzień się z nich nie korzysta i niepotrzebnie zajmują miejsce. Kilka składanych krzeseł powinno rozwiązać problem!

Możesz je przechowywać w piwnicy, komórce czy nawet w garderobie, a w razie zaproszenia większej ilości osób, po prostu rozłóż je, przetrzyj wilgotną szmatką i wygodne dodatkowe miejsca do siedzenia gotowe!

Specjalne zabezpieczenia nóżek składanych krzeseł chronią podłogę przed zarysowaniami, nawet w przypadku bardzo ruchliwych i wiercących się osób. Dzięki temu nawet duże eventy nie zaszkodzą drewnianej podłodze, panelom czy wykładzinie.

Oferta krzeseł składanych w bankietowo.pl

W ofercie naszego sklepu znajdziesz kilka typów składanych krzeseł, które sprawdzą się w różnych okolicznościach. W przypadku odbywających się w zadaszonych pomieszczeniach dużych imprez i wydarzeń obejmujących dziesiątki lub setki osób polecamy klasyczne krzesła biurowe w czarnej wersji. Jego zaletami są stabilna konstrukcja, lekkość, ochrona podłogi przed zarysowaniem i łatwość czyszczenia. Zapewnia też gościom komfort siedzenia dzięki obiciu oparcia i siedziska ekologiczną skórą.

Na imprezy plenerowe sprawdzą się składane krzesła cateringowe (ogrodowe). To mocna, metalowa konstrukcja, wygodnie wyprofilowane siedzisko i praktyczny uchwyt do przenoszenia. Ogrodowe krzesła cateringowe są łatwe do utrzymania w czystości i mogą z powodzeniem czasem zmoknąć.

Drewniane składane krzesła weselne będą znakomitym wyborem na ważne okazje. Sprawdzą się we wnętrzu lub w zadaszonym pomieszczeniu ogrodowym, przy dobrej pogodzie. Rząd białych krzeseł weselnych cieszy oko i sprawia, że każda okazja nabiera powagi.

Przechowywanie składanych krzeseł

Jak przechowywać złożone krzesła po zakończonych warsztatach lub konferencji? W zależności od wielkości magazynu możesz je ustawić na nóżkach, jedno obok drugiego, opierając pierwsze krzesło o ścianę, a pozostałe o poprzednie. Antypoślizgowe nóżki zadbają o stabilność całego tandemu. Wygodnie jest ustawić je w rzędach w ten sposób, aby podchodząc do składanego krzesła móc złapać wygodnie kilka sztuk.

Jeśli krzeseł jest więcej, można też ułożyć je na płasko (ich grubość po złożeniu to zaledwie kilka centymetrów). To rozwiązanie sprawdzi się w przypadku mniejszych magazynów, które można wypełnić aż po sufit (choć tu zalecamy pozostawienie wolnej przestrzeni od sufitu, dbając o BHP pracowników i wygodę późniejszego wynoszenia krzeseł). Pamiętaj jednak, aby każde następne krzesło ułożyć równo na poprzednim, dzięki temu cała konstrukcja będzie stabilna.

Co, jeśli dysponujesz kilkoma niedużymi pomieszczeniami magazynowymi, oddalonymi od siebie? Nieduże i lekkie składane krzesła łatwo jest przenosić (lub przewozić na wózku), dzięki czemu można podzielić posiadany zestaw na kilka mniejszych i zdecydować się na przechowywanie mniejszych ilości krzeseł w kilku magazynkach. To rozwiązanie sprawdzi się świetnie, gdy krzesła potrzebne są często w różnych salach – łatwiej o ich dowiezienie w krótszym czasie.

Niewielkie ilości składanych krzeseł, które służą jako dodatkowe siedziska dla gości większych imprez domowych, wygodnie jest składować w piwnicy, garażu lub schowku. Złożone i oparte o ścianę zajmują mało miejsca.