Pokaż:

Funkcjonalne stoły do domu i restauracji

W nasze stoły zaopatrują się nie tylko właściciele restauracji, hoteli, sal balowych, bankietowych i weselnych. Chętnie sięgają po nie także klienci indywidualni, na potrzeby domowe.

W naszej ofercie posiadamy kilka głównych typów stołów:

Stoły bankietowo.pl znakomicie pasują wszędzie tam, gdzie potrzebna jest duża wytrzymałość i funkcjonalność, ale gdzie sam stół (np. nie przykryty obrusem) nie musi być jednocześnie elementem ozdobnym.

Dlatego polecamy nasze stoły przede wszystkim do wyposażania pomieszczeń konferencyjnych, restauracyjnych, hotelowych czy biurowych. Wybrane modele znajdą także idealne zastosowanie w kawiarniach, poczekalniach oraz lokalach gastronomiczno – usługowych. Stoły i stoliki cateringowe sprawdzą się w zamkniętych pomieszczeniach oraz na otwartej przestrzeni, podczas eventów plenerowych – festiwali, przyjąć w ogrodzie czy wesel.

Stoły z bankietowo.pl świetnie sprawdzają się także w domu – np. jako dodatkowe stoły do jadalni na czas większych przyjęć czy spotkań. Stoły cateringowe są doskonałymi stołami do ogrodu czy na taras. Wszystkie nasze stoły są wytrzymałe, niedrogie, a kiedy są nieużywane, można je łatwo złożyć i przechować bez problemów.

Stoły na lata i do każdego pomieszczenia

Bankietowo.pl jest dowodem na to, że wysoka jakość i staranne wykończenie mebli może iść w parze z przystępną ceną. Stoły, które oferujemy, są trwałe i wytrzymałe, a dzięki uniwersalnej estetyce – znakomite do każdego wnętrza.

Do produkcji naszych stołów zawsze wykorzystywane są starannie wyselekcjonowane, trwałe materiały pochodzące od sprawdzonych i zaufanych dostawców. Dzięki temu możesz mieć pewność, że stoły zachowają swoje właściwości wiele lat po zakupie, zachwycając najwyższą funkcjonalnością.

Stoły bankietowe, stoły cateringowe i stoliki kawiarniane to produkty o uniwersalnej estetyce. Wyposażone w eleganckie funkcjonalne blaty, które cechują się wyjątkową odpornością na zabrudzenia oraz uszkodzenia, odpryski czy pęknięcia. Dzięki temu z powodzeniem utrzymasz je w czystości i wyeksponujesz ich urok – także bez obrusów.

Oferujemy również sprzedawane osobno piękne blaty i estetyczne, solidnie wykonane postumenty oraz stelaże z nogami do stołów. Zachęcamy do tworzenia indywidualnych kompozycji dobranych wedle własnego gustu i upodobań.

Atrakcyjne warunki przy zamówieniach hurtowych

W bankietowo.pl prowadzimy sprzedaż detaliczną i hurtową. Dla klientów zainteresowanych dużymi zamówieniami, przygotowaliśmy atrakcyjne rabaty.

Wszystkim klientom oferujemy indywidualne porady oraz specjalistyczny, profesjonalny transport.

Dzięki dużej liczbie dostępnych „od ręki” wariantów oraz możliwości skomponowania własnego modelu, z powodzeniem znajdziesz ten, idealnie dostosowany do wymogów wydarzenia i specyfiki wnętrza.

Chcesz poznać szczegóły naszej oferty? Zapraszamy do kontaktu.