Wyświetlanie 1–12 z 46 wyników

Pokaż:

Stoły bankietowe – doskonałe na każdą okazję

Stylowe i trwałe składane stoły bankietowe stanowią funkcjonalne i praktyczne wyposażenie sal bankietowych i weselnych, hotelowych restauracji, przestrzeni konferencyjnych, a także domowych jadalni.

W naszej ofercie znajdziesz duże, eleganckie okrągłe stoły bankietowe i klasyczne, prostokątne stoły ze stelażem typu T lub prostym, dzięki czemu łatwo je dopasujesz do swoich potrzeb.

Wysokiej jakości materiały gwarantują długoletnie użytkowanie, a składana forma sprawia, że stoły bankietowe są łatwe do przechowania i można je szybko złożyć, skracając czas przygotowania sali do wydarzenia.

Niezbędne wyposażenie sal weselnych

Suto zastawione i pięknie udekorowane stoły to nieodłączny element udanego przyjęcia weselnego i podstawa, bez której nie sposób sobie wyobrazić ucztowanie.

Sala weselna z okrągłymi stołami bankietowymi

Ustawione w długi rząd, nakryte białym obrusem świetnie się prezentują podczas najważniejszego wydarzenia dla młodej pary. Dzięki stabilnej, wytrzymałej konstrukcji z powodzeniem wytrzymają nawet najbardziej huczne weselisko!

Zawsze warto mieć kilka stołów więcej niż naprawdę potrzebujemy. W razie potrzeby można je łatwo dostawić tam, gdzie będą najbardziej potrzebne gościom.

Wygoda podczas konferencji

Jeśli organizujesz różne spotkania w salach konferencyjnych i często zmieniasz ustawienie stołów i krzeseł, nasze bankietowe stoły rozkładane będą znakomitym rozwiązaniem.

Stoły bankietowe na sali konferencyjnej

Prostokątne blaty i proste, mocne stelaże sprawdzą się do ustawienia stołów w kształcie litery U, oferując miejsce dla wielu uczestników.

Z łatwością możesz też przestawić stoły bankietowe w ustawienie szkolne, zmieniając salę konferencyjną w szkoleniową. Stoły sprawdzą się też znakomicie w prostym układzie, ustawione w jednej linii.

Szwedzki bufet

Nasze prostokątne stoły bankietowe będą optymalną podstawą prezentowania i dystrybucji konferencyjnych posiłków, jak i imprezowego cateringu w formie szwedzkiego bufetu.

Stoły bankietowe jako bufet cateringowy

Zestawione w prostokąt, literę L lub kształt podkowy, nakryte eleganckim obrusem, elegancko wyeksponują oferowane smakołyki.

Jeśli w sali zabraknie miejsca na późniejsze imprezy, stoły bankietowe można z łatwością złożyć i schować. Lekka konstrukcja i łatwy montaż usprawnią całą operację, oszczędzając nie tylko miejsce, ale też czas.

Drobne poczęstunki i wystawne przyjęcia

Bez względu na to, czy organizujesz wielką imprezę na setki osób, czy bardziej kameralne spotkanie, zawsze warto zadbać o poczęstunek.

Stabilny, szeroki stół bankietowy będzie odpowiednim miejscem do ustawienia przekąsek. Złącz ze sobą kilka stołów, aby zgromadzić ludzi w jednym miejscu lub ustaw je w różnych kątach sali, wprowadzając poczucie różnorodności i zachęcając gości do większego ruchu.

Na środku możesz ustawić większy, okrągły stół bankietowy, aby goście mogli się ze sobą poznać – tzw. networking jest bardzo ważnym elementem współczesnych imprez firmowych.

Dodatkowy, rozkładany stół bankietowy w domu

Stoły bankietowe w sklepie bankietowo.pl pomyślane są przede wszystkim pod kątem restauracji, hoteli i sal konferencyjnych czy balowych. Ale równie dobrze sprawdzają się i w domu.

Święta, urodziny, rocznica lub rodzinna uroczystość z większą liczbą gości? Czasem w trakcie organizacji tego typu imprez okazuje się, że trudno pomieścić wszystkich gości przy stole, z którego na co dzień korzysta tylko jedna rodzina.

W takich sytuacjach warto mieć w schowku składany stół bankietowy, który w kilka chwil można rozłożyć, tworząc miejsce dla większej liczby gości. Wybierz okrągły, jeśli twój salon jest szeroki i ustawny lub prostokątny, aby zwyczajnie przedłużyć swój podstawowy stół w jadalni.

W sklepie bankietowo.pl oferujemy również składane krzesła na każdą okazję. Świetnie sprawdzą się jako dodatkowe siedziska dla większej ilości osób. Przy takich większych imprezach dobrym pomysłem jest także zaopatrzeć się w plamoodporne obrusy…

Cechy i zalety stołów bankietowych

Oferowane w naszym sklepie stoły bankietowe wykonane są z materiałów wysokiej jakości, blaty cechują się dużą wytrzymałością i wodoodpornością, a malowane proszkowo stelaże są dobrze zabezpieczone przed uszkodzeniami i zapewniają stołom dobrą stabilizację.

Rozkładane stoły bankietowe – wygoda i wydajność pracy

Duży, okrągły stół bankietowy wcale nie musi zajmować wiele miejsca, gdy nie jest aktualnie potrzebny. Dzięki składanej formie możesz z łatwością oddzielić blat od stelaża (również składanego – na płasko) i przechowywać stoły nawet w niedużych pomieszczeniach.

Gdy zajdzie potrzeba, szybko można je złożyć i stworzyć za ich pomocą elegancko urządzoną salę bankietową. Dzięki zastosowaniu listwy na rancie okrągłych blatów można je wygodnie turlać, bez potrzeby noszenia, co znacznie usprawnia logistykę.

Oferowane w naszym sklepie stoły bankietowe łączą w sobie stabilność z łatwością montażu i lekkością konstrukcji, co zwiększa nie tylko komfort pracy, ale też wydajność obsługi. W jednym czasie te same osoby będą w stanie przygotować zdecydowanie więcej miejsc dla gości, niż miałoby to miejsce w przypadku standardowych stołów bankietowych.

Okrągłe czy prostokątne?

Wybór kształtu stołu bankietowego zależy głównie od rodzaju eventu i możliwości lokalowych. W przypadku największych sal bankietowych, których konstrukcja umożliwia dowolne dzielenie i łączenie pomieszczeń za pomocą przesuwanych ścian, wybór jest bardzo szeroki.

Okrągłe stoły bankietowe na sali restauracyjnej

Świetnie będą się tu prezentowały zarówno duże, okrągłe stoły bankietowe, rozstawione na całej powierzchni sali, jak i prostokątne stoły zaaranżowane na kształt litery U, z wolnym miejscem pośrodku (można je przeznaczyć na parkiet taneczny dla gości lub po prostu zostawić wolną przestrzeń).

Okrągłe stoły bankietowe umożliwiają też jednoczesną obsługę kelnerską wszystkich gości zgromadzonych przy jednym stole. Potrawy serwowane przez grupę kelnerów w jednej chwili sprawiają, że każdy gość czuje się równie ważny i nikt nie będzie pominięty.

W średniej wielkości przestrzeniach sprawdzi się ustawienie dwóch linii prostokątnych stołów i usadzenie gości po dwóch stronach każdego z nich. Najmniejsze sale bankietowe lub takie z wydzielonym miejscem do ucztowania i oddzielną przestrzenią taneczną, będą najlepiej wyglądały z prostokątnymi stołami ustawionymi w rozdzieloną literę U (z zachowanymi przestrzeniami ułatwiającymi obsługę i przemieszczanie się gości).

Prostokątne stoły bankietowe będą też optymalnym rozwiązaniem do sal konferencyjnych, oferując wiele możliwości aranżacyjnych dla szerokiej liczby wydarzeń.

Stelaż T czy prosty?

Prostokątne stoły bankietowe z prostym stelażem sprawdzą się najlepiej, gdy usadzamy gości przy dłuższych krawędziach blatu. Będzie to optymalny wybór również przy ustawieniu kilku stołów w jednej linii.

Stoły bankietowe ze stelażem typu T zaprojektowane są tak, aby umożliwić wygodne i stabilne korzystanie z blatu również osobom siedzącym przy krótszych krawędziach stołu. Dodatkowe mocowanie na spodzie mocniej stabilizuje nogi stołu, a ich węższy rozstaw nie ogranicza swobody ruchu osób siedzących przy stole.

Różne kolory blatów w uniwersalnych odcieniach drewna

Drewno bukowe czy dąb sonoma? W sklepie bankietowo.pl oferujemy blaty stołów bankietowych w sprawdzonych odcieniach drewna, które łatwo dopasujesz do wielu wnętrz.

Zarówno jaśniejsze, jak i nieco bardziej ciepłe odcienie drewna świetnie się komponują z czarnymi stelażami. Dwustronne blaty stołów dobrze wyglądają również od spodu.

Sprawdzona jakość i gwarancja

Współpracujemy wyłącznie ze starannie wyselekcjonowanymi, sprawdzonymi producentami mebli, aby sprzedawane przez nas produkty służyły ci długo i dobrze wyglądały przez wiele lat. Każdy stół bankietowy objęty jest gwarancją producenta.

Zabezpieczone, gotowe do transportu

Zdecydowana większość mebli znajduje się w naszych magazynach, co znacznie usprawnia realizację zamówień, skracając czas od chwili zakupu do momentu otrzymania towaru.

Trzeba jednak pamiętać, że szczególnie duże, okrągłe stoły bankietowe są naprawdę nietypowym ładunkiem i ich bezpieczny transport może być bardziej wymagający oraz nieco droższy, niż w przypadku innych naszych produktów.