Stoły cateringowe

Filter

Dla stworzenia odpowiedniej aranżacji eventowej bardzo duże znaczenie mają dobrze dobrane meble bankietowe. W naszej ofercie znajdują się stoły cateringowe w kilku różnych wariantach. Proponujemy modele z okrągłym lub prostokątnym blatem, na jednej nodze lub na stelażu z czterema nogami. Cechuje je prosta konstrukcja o bardzo uniwersalnym charakterze, co w połączeniu z dużym wyborem różnych rozmiarów pozwala dobrać stoły bankietowe do potrzeb wydarzenia, a także do wielkości pomieszczenia.

Proponujemy meble wykonane z dobrych jakościowo materiałów – stabilny metalowy stelaż pokryty jest proszkowo farbą, co gwarantuje estetyczny wygląd i odporność na zarysowania. Blat dostępny jest w kilku wariantach grubości. Wyróżnikiem naszych stołów cateringowych jest składana konstrukcja, dzięki czemu są łatwiejsze w transporcie i przechowywaniu. Zachęcamy do zakupów z naszego asortymentu organizatorów eventów, a także osoby posiadające restauracje i sale na wynajem, gdzie można urządzić imprezę okolicznościową lub firmową.
Interesuje Państwa inny kolor? Możliwość produkcji pod zamówienie. Wycena indywidualnie. Termin realizacji 7-10 dni roboczych

You've just added this product to the cart: