Czerwone krzesło bankietowe Rzym

109,90  (135,18  z VAT)

SKU: 0001-ARP Kategoria: Tag:
Produkt niedostępny

Brak w magazynie

Szczegóły produktu

Kolor tapicerki: czerwony

Cechy ramy :

  • Wymiar: 20 x 20 x 1,0 mm
  • Kolor: złoty
  • dodatkowo spawana pod siedziskiem
  • malowana proszkowo
  • wykonana ze stali
  • rama prosta

Wymiary krzesła:

  • Wysokość oparcia: 92 cm
  • Wysokość siedziska: 47 cm
  • Siedzisko: 40×40 cm

Siedzisko: pianka poliuretanowa 5cm (nie ugniata się)
Możliwość sztaplowania: do 18 szt.
Gwarancja: 2 lata
Waga: około 5,9 kg
Trwałość siedziska i oparcia: 100 000 cykli
Wytrzymałość krzesła: do 160 kg.

Pełny opis produktu

Najbardziej uroczyste krzesło bankietowe

Czerwone krzesło bankietowe Rzym to wyjątkowe połączenie złotej stalowej ramy z piękną, elegancką czerwienią oparcia i siedziska oraz ozdobnymi złotymi przeszyciami tapicerki. Piękny dobór materiałów i kolorów nadaje temu modelowi wyjątkowo uroczysty i odświętny wygląd. To złoto-czerwone krzesło wspaniale pasuje do sal balowych, weselnych i bankietowych, ale także i do innych pomieszczeń, którym chcemy nadać piękny i podniosły charakter.

Czerwone krzesło bankietowe Rzym ożywia pomieszczenia i wypełnia je pozytywną, aktywną energią. Jest to doskonałe krzesło bankietowe do wszystkich sal bankietowych, w których obchodzone są ważne, podniosłe, ale i radosne, wesołe okazje. Dlatego doskonale sprawdzi się np. w salach weselnych czy urodzinowych.

Piękne i wytrzymałe krzesło bankietowe

Jak wszystkie krzesła serii Rzym także i ten czerwony model wykonany jest bardzo wytrzymałej stali o profilu 20x20x1,0.

Rama jest malowana proszkowo i spawana pod siedziskiem. W połączeniu z bardzo wytrzymałą pianką poliuretanową o grubości aż 5 cm, mamy krzesło o maksymalnym obciążeniu aż 160 kg, wytrzymałości nawet 100 000 cykli (z gwarancją na 2 lata).

Zatem to nie tylko piękne, ale także bardzo wytrzymałe krzesło bankietowe, które może służyć nawet w najbardziej obciążonej restauracji czy sali bankietowej przez długie lata.

Zamów komplet pięknych krzeseł już dziś!

Krzesła bankietowe są bardzo popularne i nie zawsze możemy zapewnić ich pełną dostępność. Jeśli chwilowo nie mamy ich w magazynie prosimy o telefon – być może będziemy mogli już przyjąć zamówienie pod kątem dostaw spodziewanych w najbliższych dniach.

Telefonicznie możemy także doradzić w wyborze najlepszych krzeseł oraz odpowiedzieć na szczegółowe pytania o poszczególne modele. Przedstawimy także możliwości dostaw hurtowych wykraczających poza opcje dostępne w sklepie online.

Krzesło bankietowe Rzym oferujemy także w innych kolorach (kameleon (opalizujący), brązowy, zielony i niebieski). Oferujemy także szeroki wybór innych atrakcyjnych krzeseł bankietowych (modele Mediolan, Wenecja, Werona, Luxus i Exclusive) oraz wyjątkowo eleganckie – i popularne wśród klientów – krzesła weselne Chiavari.