Krzesło bankietowe Rzym 25x25x1.2

119,90  (147,48  z VAT)

Czas dostawy:
1-5 dni roboczych
Szczegóły produktu

Wymiary krzesła:
Wysokość całkowita 92 cm
Wysokość do siedziska 47 cm
Głębokość siedziska: 40 cm
Szerokość całkowita: 42 cm
Grubość siedziska: 5 cm

Cechy ramy:
Profil stalowy 25x25x1,2 mm
Kolor złoty
Malowana proszkowo
Dodatkowo spawana pod siedziskiem

Siedzisko oraz oparcie:
Kolor czerwony (imitacja pikowania oraz złote kropki)
Materiał tapicerski o gęstym splocie
Trwałość 100 000 cykli
Siedzisko: pianka poliuretanowa 5 cm (nie ugniata się).

Pełny opis produktu

Elegancja Wieczoru: Krzesło Bankietowe Rzym Czerwone na Grubej Ramie
Czerwone obicie Krzesła bankietowego Rzym wyróżnia się na tle złotej, solidnej ramy, tworząc mebel nie tylko atrakcyjny wizualnie, ale również komfortowy w użytkowaniu. To idealny wybór do eleganckich sal bankietowych, gdzie goście mogą cieszyć się nie tylko wyśmienitą kuchnią, ale także wygodą siedzenia. Krzesło Rzym wprowadza do przestrzeni unikalny styl, podkreślając prestiż wydarzeń. Świetnie odnajdzie się również w salach konferencyjnych, hotelowych, a także weselnych gdzie nietuzinkowy wygląd i maksymalny komfort jest niebywale ważny podczas długiego użytkowania mebla.

Krzesło, które posłuży na wiele lat.
Krzesło Bankietowe Rzym to model niezwykle trwały i funkcjonalny, który znacznie ułatwi życie wszystkim osoba organizującym duże wydarzenia. Możliwość sztaplowania krzeseł jest bardzo przydatne, gdy nie jest potrzebna zbyt duża ich ilość, a samo miejsce składowania jest dość ograniczone, przy czym specjalne odbojniki z tworzywa sztucznego jednocześnie zabezpieczają ramę przed uszkodzeniem przy składowaniu i przechowywaniu. Rama została wykonana z grubej stali o profilu 25x25x1,2 mm oraz dodatkowo spawana pod siedziskiem, przez co uzyskaliśmy imponującą nośność do aż 200kg, a samo obicie posiada wytrzymałość największą na Polskim rynku, bo 100 000cykli, zatem wybór krzesła Rzym czerwonego to wybór, którym można cieszyć się przez lata. Wszystko to potwierdza aż trzyletni okres gwarancyjny na przedstawiony mebel.

Detale Tworzą Atmosferę.
Nasza oferta nie kończy się na samym krześle. Oferujemy także różnorodne dodatki, takie jak kokardy, ozdoby czy pokrowce w różnych kolorach. Dzięki nim możesz spersonalizować przestrzeń według swoich własnych upodobań. Skontaktuj się z nami, aby odkryć pełną gamę możliwości, jakie oferuje krzesło bankietowe Rzym oraz nasze dodatki. Stwórz niezapomnianą przestrzeń, która zaczaruje Twoich gości. Nasz zespół ekspertów stoi do Twojej dyspozycji, aby pomóc Ci dobrać odpowiednie dodatki. Chcemy, aby każdy detal spełniał Twoje oczekiwania, tworząc niepowtarzalną atmosferę.

| Interior of modern conference hall

Funkcjonalność:
Możliwość sztaplowania do 18 szt.
Wytrzymałość: 200 kg
Stopki z tworzywa sztucznego. (zabezpieczające przed uszkodzeniem podłoża)
Odbojniki do sztaplowania (zabezpieczenie przed uszkodzeniem ramy)
Waga: ok. 5,4 kg
Gwarancja 3 lata.