Krzesło bankietowe Wenecja kolor biały

109,00  (134,07  z VAT)

Na stanie

Szczegóły produktu

Rama krzesła:
Przekrój profilu: 20 x 20 x 1,0 mm
Kolor: szampański
Dodatkowo spawana pod siedziskiem
Malowana proszkowo
Rama prosta

Tapicerka:
Kolor: biała ekoskóra
wypełnienie: pianka poliuretanowa 5 cm (nie ugniata się)

Wymiary krzesła:
Wysokość oparcia: 92 cm
Wysokość siedziska: 47 cm
Siedzisko: 40×40 cm

Pełny opis produktu

Piękne, pałacowe krzesło bankietowe

Krzesło bankietowe Wenecja w kolorze białym to jedno z najpiękniejszych krzeseł w naszym asortymencie.

Połączenie białego koloru siedziska i oparcia oraz szampańskiej ramy zapewnia ponadczasowy uroczysty wygląd oraz wpasuje się w każdą aranżacje wnętrza rozjaśniając przestrzeń i nadając jej efektowności. Również sam okrągły kształt oparcia nadaje krzesłu dystyngowanego wyglądu i wzbudza zachwyt.

 

Jest to doskonałe krzesło do najbardziej wystawnych i odświętnych wnętrz. Wspaniale współgra z pomieszczeniami urządzonymi z przewagą bieli i złota, ale może być także wzbogacającym detalem czy kontrapunktem w pomieszczeniach urządzonych w innej kolorystyce.

Wytrzymałe krzesło weselne

Jakość krzesła oraz samo jego wykonanie jest na bardzo wysokim poziomie przez co Państwa Goście będą czuli się niezwykle komfortowo.

Rama Krzesła Wenecja o wymiarach 20x20x1mm została pomalowana metoda proszkową dzięki czemu udało się wydobyć piękny szampański kolor. Z tego samego powodu rama jest wysoce odporna na wszelkiego rodzaju zarysowania lub uszkodzenia mechaniczne. Dodatkowe spawy pod siedziskiem zapewniają stabilność, bezpieczeństwo oraz niewiarygodną wytrzymałość krzesła – aż do 160 kg.

Siedzisko nie odkształca się podczas użytkowania dzięki zawartej w nim piance poliuretanowej, która została pokryta eko-skórą w kolorze śmietankowej bieli. Wszystko to wpływa również na ilość cykli (100,000), którą krzesło powinno wytrzymać. Dodatkowym i zarazem bardzo ważnym elementem są plastikowe końcówki antypoślizgowe, które zabezpieczają podłogę przed zarysowaniami. Krzesła te można także sztaplować nawet do 18 sztuk, co znakomicie ułatwia przechowywanie, magazynowanie i transport np. między różnymi lokalami.

W związku ze zmniejszająca się ilością krzeseł, zachęcamy do jak najszybszego składania zamówień, aby mieć pewność dostępności oraz niezmienności ceny.

W naszej szerokiej ofercie posiadamy również krzesła Wenecja w innych kolorach: efektownym czarnym nakrapianym oraz czarnym gładkim, czerwonym, granatowym, zielonym, brązowym i nie mniej eleganckim szarym.

W razie jakichkolwiek pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji.Sala weselna zaaranżowana z użyciem pięknych biało-złotych krzeseł| krzesło-wenecja-biała

funkcjonalność:
Możliwość sztaplowania do 18 szt.
Gwarancja: 2 lata
Waga: około 5,9 kg
Trwałość siedziska i oparcia: 100 000 cykli
Wytrzymałość krzesła: do 160 kg.