Co przygotowaliśmy na tegoroczne targi EuroGastro?

| Beyond the boundaries of taste (1)

Na tegoroczne Targi Euro Gastro przygotowaliśmy prawdziwą eksplozję innowacji w świecie mebli bankietowych! Nasz wachlarz nowości wzbudzi zachwyt nawet najbardziej wymagających klientów. Przedstawimy wiele topowych modeli krzeseł bankietowych i weselnych, które nie tylko zachwycają estetyką, ale również gwarantują niezapomniane doznania komfortu.

Zaprezentujemy zarówno klasyczne modele, które zdobyły serca wielu klientów i utrzymują się na piedestale popularności, jak i zupełnie nowe propozycje, które zaskoczą swoją świeżością i oryginalnym podejściem do designu. Bez względu na preferencje, znajdą Państwo u nas meble, które doskonale wpasują się w charakter Waszej restauracji, hotelu czy lokalu eventowego.

Nie zapomnieliśmy również o detalach, które nadają wnętrzu wyjątkowego charakteru. Nasza kolekcja tekstyliów, w tym obrusy w wielu pięknych i modnych kolorach, oraz ozdobne dodatki będą nieodłącznym elementem prezentowanego przez nas stoiska. Pragniemy pokazać Państwu, jak drobne akcenty mogą odmienić atmosferę wnętrza, nadając mu niepowtarzalny styl i elegancję.

Nie możemy się doczekać, aby zaprezentować Państwu nasze najnowsze dzieła sztuki meblarskiej na tegorocznych Targach Euro Gastro. Przyjdźcie i dołączcie do naszej podróży przez świat inspirującego designu i funkcjonalności, która zmieni Państwa wizję przestrzeni gastronomicznej!

 

Już 12-14 Marca 2024

Ptak Warsaw Expo

Stoisko F4.44

ZAPRASZAMY!