Stelaż składany 160x60cm T do stołu bankietowego

283,74  (349,00  z VAT)

SKU: 0280-ARP Kategoria: Tag:

Na stanie

Szczegóły produktu

Wymiary:
Długość 160 cm
Szerokość: 60 cm
Wysokość: 77 cm
Grubość stali 1,2 mm

Cechy Stelaża:
Kolor czarny
Malowana proszkowo
Wykonana ze stali
nóżki z tworzywa sztucznego.

Dodatkowe informacje:
stelaż zawiera wkręcane nóżki z tworzywa sztucznego, dzięki którym można niwelować nierówności podłoża (+/-2 cm)
Przystosowany do blatu o długości 170-200 cm oraz szerokości 70-100 cm
Stelaż składany
2 lata gwarancji.

Pełny opis produktu

Najwygodniejszy stelaż do stołu
Stelaż o wymiarach 160 × 60 cm T został stworzony z myślą o użytku przemysłowy, świetnie sprawdza się na wszelkiego rodzaju salach weselnych, bankietowych czy konferencyjnych, gdy stoły trzeba połączyć ze sobą bądź zsunąć.
Jego klasyczny czarny kolor znacznie ułatwia wybór odpowiedniej kolorystyki blatu i wpasowuje się do każdej aranżacji.
Nasze doświadczenie wielokrotnie już pokazało, że stelaże sprawdzają się nie tylko na przyjęciach, ale także w domowym kuchniach, warsztatach, garażach czy na tarasie. Poprzez swoją formę są niesamowicie wygodne w użytkowaniu, nawet gdy są łączone.

Porządna i stabilna konstrukcja
Stelaż 160 × 60 T wykonany jest z metalowej konstrukcji w kształcie literki T, co znacznie ułatwia użytkowanie, a nóżki stelaża nie przeszkadzają. Do produkcji został użyty profil o grubości 30 × 30 mm oraz szerokości 1,2 mm, dodatkowo nóżki stelaż posiadają poprzeczny spornik, co sprawia, że jego nośność to aż 300 kg. Stelaż posiada 8 otworów niezbędnych do montażu blatu oraz wkręcane nóżki do regulacji wysokości od
74 cm do 76 cm z wykręconymi nóżkami, te wykonane są z tworzywa i dodatkowo również chronią podłogę przed porysowaniem i zniszczeniem.
Samo składanie jest bardzo proste i poradzimy sobie z tym przy użyciu jednej ręki, mianowicie stelaż posiada zawiasy sprężynowe z zapadką i do rozłożenia wystarczy tylko wyprostować nogi stelaża, aby znajdowały się pod kontem prostym do reszty konstrukcji, a przy złożeniu należy nacisnąć zawias. Wymiar 160 × 60 świetnie sprawdzi się przy blatach o szerokości od 65 cm do 100 cm oraz długości od 165 do 200 cm.

Szybka Dostawa dla Państwa
Zapraszamy do składania zamówień, które są realizowane najszybciej, jak jest to możliwe, mianowicie od momentu zamówienia w ciągu maksymalnie 2 dni roboczych towar zostanie do Państwa wysłany.
W swoim zbiorze posiadamy również mniejsze stelaże o różnych konstrukcjach, zapraszamy więc do zapoznania się z naszym katalogiem lub do kontaktu mailowego gdzie przedstawimy Państwu naszą ofertę.