Stół bankietowy prostokątny 120x80cm dąb sonoma

329,00  (404,67  z VAT)

SKU: 0007-ARP-KO, 0009-ARP Kategoria: Tag:
Szczegóły produktu

Cechy produktu:

  • Kolor blatu: dąb sonoma
  • Wybrany rozmiar: 120 x 80 cm
  • Stelaż składany na płasko (zapadki sprężynowe)
  • wysokość stelaża bez stópki do regulowania to 73 cm, a z maksymalnie wysuniętą stópką 76 cm (+1,8cm płyta)

Stół przeznaczony jest do samodzielnego montażu (w zestawie śruby).

Pełny opis produktu

Elegancki, uniwersalny stół

Stoły bankietowe na sali konferencyjnej
Stół bankietowy 120 x 80 cm idealnie sprawdzi się w formie stołu słodkiego czy tzw. wiejskiego. Świetnie działa także jako dostawka, element dodatkowy do innych, większych stołów. Często wykorzystywany jest również jako biurko na spotkaniach konferencyjnych.

Jasny blat – dąb sonoma – fantastycznie współgra z czarnym kolorem stelażu, tworząc bardzo estetyczną całość. W praktyce jednak stoły bankietowe często przykrywamy obrusami, nakładkami czy specjalnymi pokrowcami. Jasny blat powoduje, że nie musimy bać o prześwity nawet kiedy korzystamy z jasnych i cieńszych obrusów. Stół 120 x 80 pozwala na bardzo różnorodne rozwiązania estetyczne, a jego prosta i elegancka forma zapewnia pełną ustawność.

Dodatkowo jest to produkt w pełni polski.

Wytrzymały stół bankietowy

Stelaż stołu wykonany jest ze stali o przekroju 3 x 3 cm oraz grubości 1,2 mm. Wraz z laminowanym blatem, wykonanym z płyty MDF o grubości 18 mm, tworzą konstrukcję o nośności nawet 300 kg.

Stół wyposażony jest także w wygodne i funkcjonalne nóżki do regulacji nierówności podłoża. Stelaż można również łatwo złożyć. Sama forma składania jest niebywale prosta, gdyż bazuje na zapadce sprężynowej i obsłużyć ją można nawet jedną ręką.

Uwaga!
Jeśli w danym momencie wybrany przez Państwa model stołu jest niedostępny, prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny. Stół ten, jako produkt w pełni polski, jest produkowany na bieżąco i w terminie maksymalnie 14 dni roboczych możemy Państwu dostarczyć niemal dowolną ich liczbę.

Zapraszamy do kontaktu mailowego i telefonicznego. Chętnie udzielimy Państwu informacji odnośnie dostępności towaru, możliwości transportu oraz pokrewnych produktów.