Stół cateringowy, składany, biały, 200 x 90 cm

373,17  (459,00  z VAT)

SKU: 0150-ARP Kategoria:

Na stanie

Szczegóły produktu

Kolor blatu

  • biały

Stelaż:

  • szary,
  • profil metalowy,
  • malowany proszkowo

Stół składany dla 10-12 osób

Pełny opis produktu

Uniwersalny dodatkowy stół

Stół cateringowy w najbardziej uniwersalnym rozmiarze 200 x 90 cm świetnie sprawdzi się na przyjęciach w ogrodzie, pod namiotem czy wewnątrz lokalu. Bez problemu można używać go bez żadnych dodatków, gdyż jego wygląd jest wysoce estetyczny. Jednak jeśli zdecydujemy się na użycie eleganckiego obrusa czy pokrowca, będą one świetnie wyglądać, szczególnie ze względu na estetycznie zaokrąglone rogi stołu.

Odpowiednia liczba takich stołów cateringowych to niezbędne wyposażenie każdego lokalu gastronomicznego, restauracji, hotelu czy sali bankietowej. Bardzo przydają się one także w przydomowym ogrodzie, a przy większym spotkaniu rodzinnym – także i w jadalni. Dzięki dużym rozmiarom stołu, może przy nim jednocześnie zasiąść aż 10-12 osób!

Wygodny i poręczny stół cateringowy

Dzięki zastosowaniu blatu z wysokiej jakości tworzywa sztucznego oraz mocnego, metalowego stelażu, otrzymaliśmy duży, stabilny i wytrzymały stół. Wysoka jakość wykonania i blat z mocnego tworzywa, nadają mu dużej odporności na różnego rodzaju warunki atmosferyczne. Co ważne – nośność tego stołu cateringowego to aż 300 kg! Stelaż stołu malowany jest proszkowo, więc nie musimy obawiać się ewentualnych odprysków czy zarysowań.

Stół cateringowy 200 x 90 cm wyposażony jest także w bardzo wygodny, składany stelaż. Z łatwością możemy go złożyć i rozłożyć. Mimo sporych gabarytów, stół po złożeniu zajmuje bardzo mało miejsca. Z kolei dzięki zastosowaniu wysokiej jakości materiałów jest on także stosunkowo lekki. Taki poręczny stół w łatwy sposób przeniesiemy w dowolne miejsce, a jego przechowywanie nie nastręcza absolutnie żadnych problemów.

Stoły cateringowe w najlepszej cenie

Atrakcyjna cena powoduje, że stany magazynowe tych stołów z dnia na dzień ulegają zmiejszeniu. Rekomendujemy szybki zakup, aby zapewnić sobie dostępność odpowiedniej liczby stołów. Jeśli potrzebują Państwo większej liczby takich stołów – bardzo prosimy o kontakt (email: sklep@bankietowo.pl, telefon: +48662994172). Postaramy się dobrać najlepszą i najszybszą dostawę.

Zachęcamy również do sprawdzenia naszej oferty pozostałych stołów cateringowych, w różnych kolorach i rozmiarach. Do każdego z nich możemy również dobrać odporne krzesła składane, odpowiadające Państwa wymaganiom.